אודות קלמא

תהיתם לעצמכם מהו בית לרווחת עובדים?

החיים המודרניים דורשים מאיתנו להיות כל הזמן מחוברים, זמינים ומוכנים לעבוד. עם הגבול בין עבודה לחיים האישיים מיטשטש בהדרגתיות, בקלמא הבנו שצריך למצוא דרך לחזק את הwork-life balance.
קלמא זה רוגע, שקט ושלווה פנימית.
קלמא היא ההבנה שאפשר אחרת.
אנחנו מתמחים בליווי ארגונים לבנייה ויישום של תכנית רווחה בתחום הבריאות והספורט: אימוני ספורט, סדנאות ומסאז'ים.
קלמא התחילה את דרכה משעורי אומניות לחימה, בהמשך נוספו גם סדנאות, שיעורי מדיטציה ונשימות לקהל הרחב.

השירותים שלנו משפרים את מדדי הפרודקטיביות של העובדים, מקטינים שחיקה, מעלים מוטיבציה ועוזרים לכם למשוך את הטאלנטים הטובים ביותר.

אילן פילקובסקי - קלמא

קצת עלי

אילן פילקובסקי, בן 31, מדריך מוסמך וינגייט לג'יו ג'יטסו ברזילאי ואומנויות לחימה טיפוליות. מדריך מדיטציה ונשימה: "במשך השנים, חקרתי את עולם אומנויות הלחימה, הנשימות והמדיטציה. עבדתי עם יחידים, קבוצות וילדים. למדתי איך להשתמש בכלים שרכשתי בכדי להגיע לגבהים חדשים, ולהראות לאחרים את הדרך לעשות זאת. ככל שפגשתי יותר אנשים והדרכתי במסגרות השונות, הבנתי עד כמה הצורך בבריאות הגוף והנפש הוא משמעותי ומחלחל לאנשים למודעות. הבנתי שלכולנו מגיע לקבל כלים שיאפשרו לנו לווסת את הלחצים היום יומיים, לאזן את המצב הרגשי-גופני שלנו ולהגדיל פרודוקטיביות. ומשנפלה התובנה הזו נולדה "קלמא" – בית לרווחת עובדים" – להגדיל פרודקטיביות ולהקטין שחיקה בקרב עובדים."

לקלמא ישנם מדריכים מוכשרים רבים שעובדים וכולם מוסמכים ובעלי נסיון של שנים. כל מדריך מוסמך לאחד או יותר מהבאים: יוגה, פילאטיס, כוח פונקציונלי, אומניות לחימה, ג'ו ג'יטסו ברזילאי, קיקבוקס.

87% מהעובדים מדווחים שהם לוקחים בחשבון תנאי רווחה ובריאות מנטלית כשבוחרים מעסיק (פורבס)

הלקוחות המרוצים שלנו

מה כתבו עלינו

5/5

דברו איתנו

מעוניינים לשמוע עוד פרטים?